Septembri kokkuvõte

Ongi käes juba oktoober ja aeg teha septembri kokkuvõte. Aeg on lennanud kiiresti. Tööd on olnud palju.

September oli suhteliselt kehv kuu. Lahkus palju kliente ja samal ajal ei lisandunud uusi. Liitus 4 uut klienti, kellest kõik jõudsid ka lepinguni. Septembris lahkus aga rekordiliselt 10 rentnikku. Seega kokku on hetkel 119 aktiivset rentnikku ja passiivne renditulu on hetkel 4235 euri. Kahanemine eelmise kuuga võrreldes -6 rentnikku ja -210 euri. Kogu süsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel 508,272 euri.

Uudisena otsustasin platvormi ümber teha ja uus tuleb väga atraktiivne. Uue ilme saab nii disain kui ka sisu. Admin halduspaneeli disain muutub mobiilisõbralikumaks. Sisu poolest tuleb uus platvorm võimalusterohke, nimelt on võimalik uues platvormis nüüd automaatselt liituda ale24.ee, ostureede.ee, kaubaladu.ee ja teiste koostööplatvormidega (praegune versioon ei toeta automaatset liidestamist ja kõik tuleb teha käsitsi). Ühe huvitavama uuendusena lisandub võimalus ka e-poe müüki panekuks aftermarketis.

Kinnisvara arendamises on seis muutusteta. DP parandus tehti ära ja olen andnud asja edasi DP koostamiseks vastavale ettevõttele.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga