Septembri kokkuvõte 2020

Nonii, lõpuks tarkuse kuu september läbi saanud ja aeg teha kiire kokkuvõte sellest.


Septembris liitus 2 uut e-poe rentnikku, kellest lepinguni jõudis samuti 2, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus ka 2 rentnikku, seega kokku on hetkel 109 aktiivset rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4231 euri. Võrreldes eelmise kuuga 0 rentnikku aga summaarselt +143 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 507,821 euri (kui arvestada, et just nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).

Lisaks olen märganud, et paljud e-poe rendi paketid on vahetatud suuremaks, kuigi rentnike arv on jäänud üldjoontes samale tasemele, see annab märku sellest, et kasutajad on hakanud paremini mõistma API liideste ja muude boonuste olulisust suuremas paketis.


Kruntide arendamises tekkis jälle ootamatu sekeldus, nimelt Pärnu Vesi ei ole vastanud, ootame hetkel vastust ja siis peaks ka DP valmis saama. Kruntide tegemine on siin Pärnus ikka päris aeganõudev, olen nendega jamanud nüüd üle 2 aasta ja olen endiselt sama kaugel. Ametnikud aga ei mõista, et asja seismine on raha kaotamine.


Kinnisvara arendamisega läheb ka suhteliselt aeglaelt hetkel, kuna puht füüsiliselt pole aega remonti tegemas käia, aga siiski üritan nii tihti kui saan sinna sõita. Köök hakkab juba ilmet võtma, saime seinad värvitud ja põrandakate samuti ootab juba mahapanekut ja siis saab mööblit tegema hakata.

Kui aga keegi soovib kõigi mugavustega heas korras pikaajalist korterit Pärnu lähedal, siis võib minuga ühendust võtta: 56 302 302


Enesearengu programm on hoos. Käin endiselt regulaarselt 2 korda nädalas trennis. Käisin ka arsti juures, lasin vere proovi teha, hetkel tundub kõik olema korras, ainult kolesterool pidi olema õige pisut kõrgem, kui võiks, aga üldiselt nagu midagi hullu ei leitud, mis on positiivne.


Lisan siia lõppu ka kokkuvõtte kogu investeeringute mahust ehk kogu portfellist käesoleva seisuga. Kokku olen investeerinud rahaliselt alates 2017 aastast summas 70,521 eurot, millest ca 35% moodustavad krundid ja 65% moodustavad korterid. Investeeringu portfelli turuväärtus hetkel on kokku 222,000 euri, mis tähendab, et investeeringu kasv on olnud 214,8%

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga