Oktoobri kokkuvõte

Ongi kätte jõudnud Helloween ja ühtlasi ka november ning aeg teha eelneva kuu oktoobri kokkuvõte.

Oktoober oli kokkuvõttes päris hea kuu. Sain korda google reklaami toimivuse ja uute liitujate arv peale seda hakkas kasvama jõudsalt. Google oli muutnud midagi oma adwordsi reklaamide süsteemis ja minu varem hästi toiminud reklaamid ei toiminud ühtäkki enam. Avastasin selle ka päris hilja, vist ca 1,5 kuud hiljem, nii et tuli kiiresti midagi ette võtta selle reklaami toimivuse parandamiseks ja sain nüüd selle hästi toimima, kvaliteediskooriks annab google nüüd 10/10-st.

Oktoobris liitus 12 uut e-poe rentnikku, kellest koguni 10 jõudsid lepinguni ja 1 on veel vastuse ootel. Seega päris hea protsent edukate lepingute osas. Oktoobris lahkus 4 rentnikku ja kokku on hetkel 125 aktiivset rentnikku, kuid juba on ka ette teada, et novembris soovib lahkuda veel päris mitu rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4500 euri. Kasv võrreldes eelmise kuuga +6 uut rentnikku ja summaliselt +265 euri. Kogu süsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel 540,072 euri.

Kinnisvara arendamises on samuti uudiseid. Nimelt on oludel sunnil plaanis soetada oma esimene kinnisvara objekt ja seda siis väljarentimise eesmärgil. Avanes võimalus soodsa hinnaga osta 2 toaline korter Pärnu linnas (tegelikult pigem Pärnu lähedal, kuid piirkonna mõistes kuulub siiski Pärnu linna koosseisu) ja hinnaga 10,500 euri. Tegemist on suhteliselt heas korras kõigi mugavustega korteriga teisel korrusel. Välja üürimisel saan sellest 100-120 euri renditulu kuus, mis teeb ca 12% tootluseks. Rentnik on juba olemas. Kuna see on mu esimene kinnisvara objekt, siis on huvitav vaadata mis sellest asjast saama hakkab.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga