Oktoobri kokkuvõte 2020

Kätte on jõudnud novembri kuu ja aeg teha eelmise oktoobrikuu kokkuvõte.


Oktoobris liitus 3 uut e-poe rentnikku, kellest lepinguni jõudis samuti 3, ehk 100% liitujatest. Oktoobris lõpetas lepingu koguni 12 rentnikku, seega on hetkel 103 aktiivset rentnikku. Tundub, et koroona teise laine mõjud hakkavad vist kohale jõudma. Inimesed ei saa tasuda e-poe renti, sest sissetulekud on vähenenud. Kuid samas ei mõisteta, et koroona ajal on just e-pood see mida peaks alles hoidma. Igakuine renditulu on hetkel kokku 4035 euri. Muutus võrreldes eelmise kuuga siis koguni -6 rentnikku ja summas -196 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 484,205 euri (kui arvestada, et just nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamises ikka ootame ametnike asjaajamiste taga.


Kinnisvara arendamisega läheb tasapisi. Hakkan köögimööblit tegema. Pean köögimööbli ise tegema, sest seal on üks sein kitsas ja peab mahutama selle sinna täpselt ära, kuna ruumiga seal suhteliselt kitsas.

Kui keegi soovib kõigi mugavustega heas korras pikaajalist korterit Pärnu lähedal, siis võib minuga ühendust võtta: 56 302 302


Enesearengu programm on täies hoos. Just eelmisel nädalal käisin hambaarsti juures, tõmmati 2 hammast välja ja tehti üks korda. Kõike seda vaid 0,5 tunni sees. Aga kuna olin varasemalt oma hambad jätnud unarusse (vaatamata sellele, et viimased 10 aastat pesen neid regulaarselt), siiski vajavad nad kõvasti tööd.


Lisan siia lõppu ka kokkuvõtte kogu oma investeeringute mahust ehk kogu portfellist käesoleva seisuga. Kokku olen investeerinud rahaliselt alates 2017 aastast summas 71,647 eurot, millest ca 34% moodustavad krundid ja 66% moodustavad korterid. Investeeringu portfelli turuväärtus hetkel on kokku 222,000 euri, mis tähendab, et investeeringu kasv on olnud selle ajaga 209,9%. Krundid on samuti plaanis kasutusele võtta äritegevuse kaudu hiljem, mille põhitegevuseks saab olema renditeenus. Loodan, et kui krundid saab turistikõlblikuks, siis on ka koroonapiirangud lõpuks kadunud.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga