Novembri kuu kokkuvõte 2019

Taaskord on kiiresti läbi saanud eelmine Novembri kuu, mis oli suhteliselt jahe ja isegi lumi tuli korraks maha. Kelgutada ja suusatada siiski veel ei jõudnud, sest enne sulas lumi ära. Aga nüüd aeg teha kuu kokkuvõte. Möödunud kuu oli endiselt langustrendis.


Novembris liitus ainult 2 uut rentnikku, kellest lepinguni jõudis 1, mis on kõigi aegade väikseim. Samuti lahkus 3 rentnikku, seega kokku on hetkel 115 rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 3916 euri. Võrreldes eelmise kuuga -2 rentnikku aga summaliselt -137 euri. Kogu rendisüsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel on 470,021 euri (kui arvestada, et täpselt nii suur summa peab olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamine on endiselt käimas. Tegime praeguse arenduse ümber ja senise 12 krundi asemel tuleb 9 suuremat krunti, et vältida üldplaneeringust tuleneva nõude suure ühiskondliku maa ja hoonete rajamise kohustust. Saatsime uue arenduse linnavalitsusse.


Korter on valmis ja reedel tuleb üürnik korterit vaatama. Loodan, et kõik laabub ja üürnik on sobiv.

Vaata ka galeriid remondist


5 aastase enesearengu programmiga alustan peatselt. Vahepeal läks ka pere auto katki (ehk kõik jamad tulevad ikka korraga). Eelmine kuu läks käigukast rikki ja uus kast maksab ca 12 tuh. eurot, selle remont aga ca 4000 eurot. Mõlemad variandid on liiga kallid, sest see sõiduk ise maksab umbes samapalju, kui uus käigukast. Õnnestus aga saada sobiv kast vaid 1600 euroga ja nüüd anti ka teada, et see sobis ja töötab suurepäraselt.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga