Mai kokkuvõte 2020

Tundub, et lõpuks on kätte jõudnud suvi, sest ilmad on läinud soojaks ja koroona hakkab lõpuks taanduma ning piirangud kaotatakse. Käes on Juuni kuu ja aeg teha Mai kuu kokkuvõte.


Mais liitus 4 uut kasutajat, kellest lepinguni jõudis samuti 4, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus 3 rentnikku, seega kokku on hetkel 114 aktiivset rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4036 euri. Võrreldes eelmise kuuga +1 rentnikku ja summaarselt +35 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 484,397 euri (kui arvestada, et nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu). Seega kui keegi tahab WebShopperi rendisüsteemile teha ostupakkumise, siis umbes sellise summaga võiks arvestada.


Kruntide arendamine on veel endiselt lubade staatuses. Tundub, et koroona ei lase ka ametnikel tööd teha ja asi seisab jälle. Kõik vajalikud dokumendid on saadetud erinevatele ametkondadele ülevaatamiseks (päästeamet, tehnovõrgud, naabrid). Ootame ära nende vastused.


Kinnisvaraga läheb hästi. Lasin teha oma teises korteris elektritööd ja see läks maksma 2000 euri. Kuigi alguses mõtlesin, et teen ise elektritööd ja hoian raha kokku, tegin isegi kõik joonised, aga siis kui asi jõudis juhtmete peakilpi ühendamiseni, oli mõistus otsas ja otsustasin, et lasen selle parem teha professionaalil, kes tegi selle kiiresti ja hästi. Tingisin ka hinda veidi alla. Seega olen rahul. Nüüd vaja järgmiseks panna ette siseuksed ja siis seinad teha sirgeks, et saaks panna värvitava tapeedi. Seejärel siis vannitoa torustik. Torud proovin seekord ise teha, loodan et saan hakkama. Vaata remondist pilte uuest galeriist.


5 aastase enesearengu programmiga tegin juba algust. Alustasin uuesti regulaarse trenniga, 2 korda nädalas jõusaal + vähemalt 1 kord nädalas lastega jooksma. Loodame, et saab nüüd siis korralikult käia ja ei tule eriolukord jälle kimbutama.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga