Juuni kokkuvõte 2020

Nüüd tundub juba, et suvi on vist läbi saanud, sest ilmad on läinud jahedamaks ja on vihmad ja tuuled, nagu oleks juba varasügis, vaatatama sellele, et algas alles Juuli kuu. Aga on aeg teha Juuni kuu kokkuvõte.


Juunis liitus 4 uut e-poe rentnikku, kellest lepinguni jõudis samuti 4, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus 3 rentnikku, seega kokku on hetkel 115 aktiivset rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4123 euri. Võrreldes eelmise kuuga +1 rentnikku ja summaarselt +90 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 494,789 euri (kui arvestada, et nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu). Seega kui keegi tahab WebShopperi rendisüsteemile teha ostupakkumise, siis umbes sellise summaga võiks arvestada.


Kruntide arendamises on uus venitamine, saadeti nüüd dokument, mida peab veel enne tegema, kui saab esitada kava.


Kinnisvaraga läheb jõudsalt. Hetkel on seinte parandused tehtud, nüüd paneme värvitavat tapeeti juba. Vannitoas lõhkusin vanad torud kivipõrandast välja, raske töö oli. Nüüd aga pean uurima, kas alumistel naabritel on püstak vahetatud või mitte. Lisaks sain ülisoodsa hinnaga ka kolmanda korteri, samuti 2-toaline, sellega on notar 08.juulil. Ostuhind vaid 6500€ (tingisin kõvasti hinda, algselt oli see 9500€), kuid vajab remonti (ca 5000€ ulatuses). Samuti peaks lähiajal tulema veel üks korteri pakkumine minu eelistatud piirkonnas, hinnaga 7500€ (samuti remontivajav). Kõik korterid asuvad 15min. autosõidu kaugusel Pärnust ja ma ei paku lühiajalist majutust, vaid ainult pikaajalist, kuna hetkel tundub mulle, et Pärnus on just pikaajaliste üürikorterite vajadus. Plaanis on kokku soetada ca 10-20 korterit oma esimesse kinnisvara portfelli. Seega, kui keegi soovib kindlat pikaajalist ja korras mugavustega korterit Pärnu lähedal, siis võta minuga ühendust: 56 302 302. Üür 150-180€/kuus + kom (oleneb korteri suurusest).
Vaata ka remondist pilte uuest galeriist.


5 aastane enesearengu programm käib täies hoos. Käin regulaarselt trennis. Kuna lastel suvel vaheaeg lasteaiast, siis mõtlen, et mida teha, kas teen ka pausi. Tahaks siiski edasi käia jõusaalis, aga küllap mingi lahenduse välja mõtleb siin.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga