Juuni kokkuvõte 2019

Juuni möödas ja aeg teha kokkuvõte möödunud kuust.


Juunis liitus 4 uut kasutajat, kellest lepinguni on hetkel jõudnud 1, nendest 3 pole vastust tagasi saatnud, mis on omamoodi veider. Lahkus aga 3 kasutajat, seega kokku on hetkel 121 rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4339 euri. Võrreldes eelmise kuuga -2 rentnikku ja summas +9 euri. Kogu rendisüsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel on 520,685 euri (kui võtta arvestuse aluseks, et täpselt nii suur summa peab olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamisel on hetkel ooteaeg, ilma muutusteta. Ootan endiselt DP kehtestamist.


Korteri projektis seisab asi vannitoa taga. Torumees lubas peale jaanipäeva ühendust võtta. Aga et aega mitte raisata, siis alustasin köögiga, sain kööki kipsi pandud ja alustan selle viimistlemisega.

Vaata ka galeriid remondist


Lisaks võtsin vastu otsuse, et alustan 5 aastast enesearengu programmi. Seadsin eesmärgiks hakata aktiivsemalt trenniga tegelema (kõht on ette tulnud), samuti lähen ülikooli (kunagi pole hilja) ja käin tervisekontrollis. Need on põhilised asjad mida pean tegema järgmise 5 aasta jooksul. Lisasin need eesmärgid ka eesmärkide alla.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga