Juuli kokkuvõte 2020

Ilmad on soojad ja seekordne suvi on isegi ilus. Kuid maailmas on hakanud jälle pead tõstma koroona, mis võib tähendada jälle uusi piiranguid sügisel, kuid õnneks veel neid ei ole. Aga on aeg teha Juuli kuu kokkuvõte.


Juulis liitus 4 uut e-poe rentnikku, kellest lepinguni jõudis samuti 4, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus 6 rentnikku, seega kokku on hetkel 113 aktiivset rentnikku ja juba on teada andnud veel 3 lahkuda soovijat. Tundub, et kevadine koroonapiirangute mõju hakkab vaikselt majandusse jõudma. Igakuine renditulu on hetkel 4155 euri. Võrreldes eelmise kuuga -2 rentnikku aga summaarselt +32 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 498,653 euri (kui arvestada, et nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamises on minu poolt kõik dokumendid esitatud, hetkel ootan dp vastuvõtmist. Eelduste kohaselt ei lähe enam kaua ja saab varsti kopa maasse lüüa. Pesamuna Robin juba pikisilmi ootab, millal saaks issile appi ehitama tulla, sest tema on meil väike töömees.


Kinnisvaraga läheb jõudsalt. Hetkel on ühe toa remont valmis, vahepeal saime kohaliku torumehe abiga ka vannitoas kõik torud vahetatud ja ainult 350 euri eest. Kavatsen ka edaspidi sama meest appi kutsuda, sest ta on kohalik ja teab neid torusüsteeme seal majades hästi ning töö on kvaliteetne. Ise ma põhimõtteliselt ei tee torutöid ega elektritöid, sest puuduvad piisavad teadmised. Nende tööde jaoks palkan spetsialisti. Lisaks otsustasin veel, et teen selles korteris kogu mööbli ise käsitsi. Voodi sai juba valmis. Pilte näeb galeriist.

Kui keegi soovib kõigi mugavustega heas korras pikaajalist korterit Pärnu lähedal, siis võta minuga ühendust: 56 302 302. Üür 150-180€/kuus + kom (oleneb korteri suurusest).


5 aastane enesearengu programm käib täies hoos. Käin endiselt regulaarselt trennis. Loodame, et saan ikka pikalt käia ja ei tule jälle see koroona häirima.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga