Juuli kokkuvõte 2019

Nüüd on palav Juulikuu läbi saanud ja aeg teha möödunud kuu kokkuvõte. Sissejuhatuseks võib öelda, et möödunud kuu oli üsnagi negatiivne.


Juulis liitus 4 uut rentnikku, kellest lepinguni jõudis 3. Lahkus aga koguni 8 e-poe rentnikku, seega kokku on hetkel 116 rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4187 euri. Võrreldes eelmise kuuga -5 rentnikku ja summas -152 euri. Kogu rendisüsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel on 502,469 euri (arvestades, et täpselt nii suur summa peab olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks eelnimetatud summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamisel on hetkel ooteaeg, ilma muutusteta. Ootan endiselt DP kehtestamist. Homme uurin täpsemalt arendaja käest järgi, et kaugel on asjad.


Korteri projektis on köök põhimõtteliselt valmis saanud. Lisatud on ka uued pildid galeriisse. Järgmiseks läheb vannitoa remondiks.

Vaata ka galeriid remondist


Lisaks võtsin vastu otsuse, et alustan 5 aastast enesearengu programmi. Seadsin eesmärgiks hakata aktiivsemalt trenniga tegelema (kõht on ette tulnud), samuti lähen ülikooli (kunagi pole hilja) ja käin tervisekontrollis. Need on põhilised asjad mida pean tegema järgmise 5 aasta jooksul. Lisasin need eesmärgid ka eesmärkide alla. Vaatab, mis välja tuleb sellest. Alustan sellega kohe, kui korteri remont saab valmis.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga