Augusti kokkuvõte

Ongi käes september ja aeg teha augusti lühikokkuvõte.

PS! Väikse kõrvalepõikena siia juurde mõtlesin vahepeal, et panen selle blogi üldse kinni, sest ei leidnud mõtet selle kirjutamisel, kuid siis mõtlesin kaugemale, et kunagi hiljem on ju endalgi hea vaadata, mis täpselt toimus ja kuidas oli tootlus minevikus. Seepärast siis otsustasin, et esialgu kirjutan siia edasi.

August oli Juuliga võrreldes parem kuu. Tootlus oli tiba suurem. Liitus 11 uut klienti, kellest 6 jõudsid lepinguni ja 2 plaanivad seda lähiajal. Juunis lahkus 2 rentnikku. Seega kokku on hetkel 125 rentnikku ja passiivne renditulu on hetkel 4445 euri. Kasv eelmise kuuga võrreldes +4 uut rentnikku ja +85 euri. Kogu süsteemi rahaline väärtus on 533,508 euri. Kuid tean juba ette, et käesoleval kuu plaanib lahkuda koguni 5-6 rentnikku, mis ei tõota head.

Kinnisvara arendamises on asjad muutusteta. Endiselt ootan ja ikka ootan Audru vallast asja ajamist ja olen juba oodanud terve aasta. Taotluse DP algatamiseks esitasin 2017 aasta septembris. Seega väga kiiresti seal just asju ei aeta. Eks ise ka torgin neid aegajalt ja siis justkui see vanker veidi nagu liiguks aga üldiselt masendav. Terve aasta dp algatamise taotlusest tänaseni ja asjad on ikka sama kaugel. See tähendab minu jaoks vaid ühte, et selle kinnisvara väärtus langeb iga aastaga, mis kulub ootamisele.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga