Augusti kokkuvõte 2020

Kätte ongi jõudnud tarkuse kuu september ja aeg teha kokkuvõte möödunud augusti kuust.


Augustis liitus 3 uut e-poe rentnikku, kellest lepinguni jõudis samuti 3, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus 7 rentnikku, seega kokku on hetkel 109 aktiivset rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4088 euri. Võrreldes eelmise kuuga -4 rentnikku ja summaarselt -67 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus käesoleval hetkel on 490,589 euri (kui arvestada, et just nii suur summa peaks olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu).


Kruntide arendamises ootan hetkel DP lõpetamist. Asi seisab formaalsuse taga.


Kinnisvaraga läheb hästi. Sain vannitoa valmis, saan alustada köögiga, kuhu teen ise ka mööbli sisse, kuna teen selles korteris kogu mööbli ise. Saab näha, mis sellest välja tuleb, aga eriline on see projekt igal juhul.

Kui keegi soovib kõigi mugavustega heas korras pikaajalist korterit Pärnu lähedal, siis võta minuga ühendust: 56 302 302. Üür 150-180€/kuus + kom (oleneb korteri suurusest).


5 aastane enesearengu programm käib täies hoos. Käin endiselt regulaarselt trennis. Panin end ka aja kirja hambaarstile. Vähendasin magusa tarbimist. Enne panin kohvi sisse 4,5 teelusikat suhkrut, mis on ikka päris palju, siis nüüd vähendasin 2-le lusikale. Veidi mõru on, aga hakkan juba harjuma. Õnneks piim kohvil muudab mõruda maitse talutavamaks.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga