Aprilli kuu kokkuvõte 2020

Juba on kätte jõudnud mai kuu ja ma polegi veel jõudnud Aprilli kuu kokkuvõtet kirjutada. Koroona viirus hakkab vaikselt vaibuma ja seoses sellega hakatakse ka meil vähendama rakendatud piiranguid.

Aga nüüd ka raha asjadest. Nagu iga kuu alguses, teen ka selle kuu alguses kokkuvõtte eelneva kuu olukorrast.


Aprillis liitus 4 uut kasutajat, kellest lepinguni jõudis samuti 4, ehk 100% liitujatest. Sealjuures aga lahkus koguni 8 rentnikku, seega kokku on hetkel nagu eelmisel kuul ka 113 rentnikku. Igakuine renditulu on hetkel 4001 euri. Võrreldes eelmise kuuga -4 rentnikku ja summaarselt -161 euri. Kogu e-poe rendisüsteemi rahaline väärtus on käesoleval hetkel on 480,221 euri (kui arvestada, et nii suur summa peab olema 10%-lise aastatootlusega hoiusel, et see toodaks sellise summa passiivset intressitulu iga kuu). Seega kui keegi tahab WebShopperi süsteemile teha ostupakkumise, siis alla selle summa ilmselt kaubaks ei läheks.


Kruntide arendamine on lubade staatuses. Joonis on saadetud erinevatele ametkondadele ülevaatamiseks (päästeamet, tehnovõrgud, naabrid). Ootame ära nende vastused. Eriolukorra tõttu ei toimu ka avalikku väljapanekut, mis peaks protsessi tegelikult kiirendama.


Kinnisvaraga läheb samuti positiivselt. Alustasin teise korteri remondiga. Hinnanguliselt kulub materjalidele ca 1000 euri, lisaks elektri- ja torumehele 500 euri ja mööbel ning muu sisustus samuti ca 1000 euri. Vaata remondist pilte uuest galeriist.


5 aastase enesearengu programmiga kavatsen nüüd uuesti alustada kohe peale seda, kui eriolukord lõpeb ja jõusaalid uuesti avatakse, hetkel oleme lastega toas ringi jooksnud ja vahest ka õues jalutamas käinud.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga